E martë, 27.09.2016
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Studio arkitektonike përkujton se sot vlerat kanë ndryshuar, por thelbi mbetet i njejtë-njerëzit dëshirojnë të kenë shtëpi nga ëndrrat e tyre
Shtėpi nė dru

Firma gjermane "Baumraun" disenjoi dhe ndërtoi shtëpi në dru në malin flamen në Hehtel-Eksel, Belgjikë.

Kërkesa për atë lloj shtëpie është nga një njeri që ka dashur të bëjë shtëpi që do ta përkujtojë në fëmijërinë dhe lojërat në dru.

Studio arkitektonike përkujton se sot vlerat kanë ndryshuar, por thelbi mbetet i njejtë-njerëzit dëshirojnë të kenë shtëpi nga ëndrrat e tyre

Publikuar: 06.01.2013 | 18:30
Lexuar: 2937 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime