E shtunë, 21.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

A ėshtė inteligjenca e trashėgueshme?

Publikuar: 08.01.2013 | 16:22
Lexuar: 2086 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
ilir (27/02/2013 08:53:12) nje studim interesant me shume wlera urime per autorin faleminderit.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime