E mërkurë, 28.09.2016
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pas sjelljes në jetë të fëmijës, Soni ka humbur disa kilogramë, ndërsa kjo është mënyra se si ajo forcon dhe tonifikon muskulaturën e trupit.
Soni, stėrvitje me pesha tė rėnda pėr tė qenė nė formė (FOTO)


Këngëtarja Soni Malaj ka zbuluar se si e mban në formë trupin e saj edhe pas lindjes së vajzës.

Ajo ka publikuar në Facebook disa fotografi, në të cilat shfaqet duke u stërvitur në palestër me pesha të rënda.

Pas sjelljes në jetë të fëmijës, Soni ka humbur disa kilogramë, ndërsa kjo është mënyra se si ajo forcon dhe tonifikon muskulaturën e trupit.

Këngëtarja është pjesë e spektaklit për talente, ‘X Factor’, ndërsa kujtojmë se ajo ka një vajzë me balerinin italian, Mirko Luccarelli, me të cilin jeton në Spanjë.
Soni Malaj
Soni Malaj

Publikuar: 14.01.2013 | 12:48
Lexuar: 1513 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime