E premte, 26.08.2016
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Studimi ka treguar se femrat midis moshës 31-45 vjeçare është seksualisht aktive dhe shijon më shumë marrëdhëniet seksuale.
Femrat nga 31-45 vjeē janė vullkan nė seksShkencëtarët e Qendrës Universitare të Chakensak në New Jersey SHBA, pas një studimi, ku morën pjesë mbi 500 gra kanë arritur në një konkluzion lidhur me seksin.

Shumë meshkuj kur shohin një femër të bukur mendja direkt i shkon se si do të jetë ajo në shtrat.

Por pavarësisht se si ajo duket, mosha ka një rëndësi të madhe e të qënit vullkan në një mardhënie seksuale.

Ndaj dhe studimi ka treguar se femrat midis moshës 31-45 vjeçare është seksualisht aktive dhe shijon më shumë marrëdhëniet seksuale.
Femrat nga 31-45 vjeç janë vullkan në seks

Publikuar: 26.01.2013 | 12:40
Lexuar: 7365 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
albano (13/05/2013 22:48:36) iu lumte
ledion (01/06/2013 14:56:28) thuaj kesaj te vij te bej seks me mua

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime