E diel, 20.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Studentėt, ankesa pėr paraqitjen e provimeve

Publikuar: 30.01.2013 | 12:40
Lexuar: 1370 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
dea (22/02/2013 11:37:27) ju keni te drejt shpresoj qe t'u pletesohen deshirat

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime