E martë, 27.09.2016
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Një burrë 65 vkeçar, Engjëll Hysa, dyshohet se ka qëlluar për vdekjen djalin e tij dhe bashkëshorten e të birit, duke i marrë jetën, raporton noa.
Vrasje e dyfishtė, i merr jetėn djalit dhe nusesNjë krim i dyfishtë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan, në qendër të qytetit.

Një burrë 65 vkeçar, Engjëll Hysa, dyshohet se ka qëlluar për vdekjen djalin e tij dhe bashkëshorten e të birit, duke i marrë jetën, raporton noa.

Ngjarja ka ndodhur pranë qendrës së qytetit tek zona afër Postës, kur 65-vjeçari në rrethana ende të paqarta, është konfliktuar me të birin dhe gruan e tij dhe i ka vrarë ata.

Publikuar: 30.01.2013 | 20:24
Lexuar: 411 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime