E premte, 20.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ne kete imazh te zbuluar vetem pak dite me pare shihet bunkeri ne te cilin ka kaluar kohen pa angazhim ne lufte, komandanti legjendar Adem Jashari.
Zbulohet bunkeri i komandantit legjendar, Adem Jashari


Fotoja flet sa 1 mije fjale, ne kete imazh do te keni mundesi te shihni bunkerin te cilin e ka shfrytezuar komandanti legjendar Adem Jashari se bashku me luftetaret e tij me te aferm gjate fshehjes nga forcat paramilitare serbe.

Publikuar: 30.01.2013 | 20:43
Lexuar: 3496 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime