E hënë, 18.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shumekush e di se kengetarja Ryva Kajtazi i ka thene lamtumire beqarise pasi eshte fejuar me te dashurin e saj me te cilin ishte ne lidhje pre dy vitesh.
Ryva martohet ne vere


Kete fillimvit ajo pranon se eshte shume e lumtur me jeten e saj artistike dhe private. ''Kisha shume pune, xhirime, mbremje nderkaq zani po pushoj, shoh se kam shpenzuar energji dhe me duhet te pranoj se po me pelqen qetesia e janarit''.

Ryva thote se eshte e lumtur qe i fejuari i saj e kupton per cdo gje. ''Jam me fat qe eshte person i cili me kupton. Po jetojme ditet me te bukura te jetes andaj jam e lumtur. Do te ndodh edhe martesa, ne tash jemi duke shkuar asaj rruge dhe kete po e them per here te pare, ajo mund te ndodh veres. Mua me pelqejne femijet do te kishte qene plotesisht i mireseardhur nje femije. E di se do te kujdesem shume per te'', thekson kengetarja Kajtazi e cila keto dite ka realizuar nje set te ri per fotografin Veton Osmani.

Publikuar: 30.01.2013 | 21:27
Lexuar: 3786 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime