E hënë, 23.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Punėtorėt vendosin drynin ndėrmarrjes publike komunale, i kėrkojnė rrogat

Publikuar: 31.01.2013 | 18:17
Lexuar: 1102 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime