E diel, 27.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Imazhe te bukura nga pjese te ndryshme te qytetit te Sarajeves
Foto nga qyteti i Sarajeves

Permes ketyre imazheve jemi munduar qe te pershkruajme pak a shume qytetin e bukur te SarajevesSarajeva
Sarajeva
Sarajeva
Sarajeva

Publikuar: 31.01.2013 | 21:47
Lexuar: 3602 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime