E premte, 27.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Prinderit mundohet te gjejne nje emer te bukur per femijen e tyre, nje term qe do ta ndjeke dhe perfaqesoje gjate gjithe jetes njeriun.
Londer,agjenci qe kontrollon domethenien e emrave

Publikuar: 19.11.2009 | 03:08
Lexuar: 28415 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Blerina (19/01/2010 18:01:18) Pershendetje!!do te doja te dija domethenien e emrit tim...faleminderit!!
merita (31/01/2010 22:49:15) deshiroj te di domethenien e emrave aurora dhe merita
besa (11/02/2010 19:06:48) tung kisha pasur deshir ta dija domethenien e emrave
dritan (28/02/2010 20:02:06) dua te dij domethenien e emrit tim,ju falenderoj
aurora (22/03/2010 20:55:32) peshendetje doja te dija domethenien e emrit tim
remzi (31/03/2010 11:38:36) mire mire
kaltrina (04/04/2010 03:04:36) :)
arbond (21/04/2010 23:45:12) do te doja te di kuptimin e emrit AURORA.FL.
preka (22/04/2010 12:18:01) do te doja te dija d.m.th e emrit tim :D:D
Madona (27/04/2010 09:35:21) ...
Madona (27/04/2010 09:37:09) Irida, Era, Xhianin, Enid, Hermiona, Jola, Madona, Suela, Arnolda, Esmira, Sara, Kaysee, Emil, Alfred, Alesia, Gresa, Albana, Ledio, , Valbona, Tobias, Florida, Niku, Drita, Selistin, Juli, Anila, Krista.. Me fale ee, edhe te lutem do doja dmth e ketyre emrave..flm
beda (23/06/2010 02:49:21) ju lutem a mund tme tregoni kuptimin e emrit anila ne gjuhen shqipe, por jo kuptimin indian.
elza (09/07/2010 17:11:06) do doja te dija domethėnien e emri elza
ABIL (09/08/2010 05:31:34) Do te doja te dije domethenien e emrit tim ABIL nese mundet?
albina (20/08/2010 12:47:30) Deshiroj te dij kuptimin e emrit BOIKEN apo BOJKEN nuk e di si shenohet sakt ēfare kuptimi ka ,e diqe eshte emer ilir por jo detajet per te cilat jam e inetersuar ( i cilit njeri ,i cilit vend ,ciles kohe saktesisht qka do te thote ) flm
doruntina (19/10/2010 17:43:21) kam deshir ta di kuptimin e emrit tim...nuk e gjej dot...qfar kuptimi ka emri Doruntina??
enkelejda (26/10/2010 16:02:06) dua te me thonit kuptimin e emrit enkelejda
albana (02/12/2010 19:24:57) pershendetje,deshiroj te dij domethenjen e emrit tim Albana,mund te me tregoni ne detaje ju lutem,fameninderit :D
arlinda (09/12/2010 20:42:55) do te doja ta di d.m.th e emrit tim (Arlinda) kuptiminn....
dorentina (26/12/2010 04:09:51) deshiroj te di domethenjen e emrit tim dorentina
Arbnora (04/01/2011 17:41:07) deshiroj te di domethenjen e emrave Elta dhe Lira
Flm
anila (11/01/2011 21:36:45) deshiroj te di kuptimin e emrit time sepse jame emigrante ne itali dhe me pyesin shume veta c'do te thote anila dhe s'di si te pergjigjem?
rita (20/01/2011 00:10:17) deshiroj ta di kutimin e emrit merita
isra (23/01/2011 00:06:13) dua ta di kuptimin e emrit tim isra
Marigona (16/02/2011 22:07:10) shume kisha dashte me ditekuptimin e emrit tim perpos qe thuhet qe vejza qe e qendisi flamurin me dy krere quhej marigona
lorela (04/03/2011 21:39:45) dua te di kuptimin e emrit lorela
Adhurim (15/03/2011 01:09:46) pershendetje dua te di se qfar kuptimi ka emri Adhurim dhe Doar
Belina (17/03/2011 05:47:18) donte doja te dija kuptimin e emrit Belina.
Doruntina (14/04/2011 12:28:42) ju lutem a mund te me tregoni d.m.th e emrit tim
suela (23/04/2011 17:15:20) ju luyem kuptimin e emrit tim.flm
Tobias (01/05/2011 08:19:07) DUA TE DI KUPTIMIN E EMRIT TOBIAS.flm
gafur (15/05/2011 16:35:09) dua te di domethenjen nese ka mundesi te ketyre emrave ron anik edis vigan lorik.
elda (17/05/2011 11:27:40) do doja te dija kuptimin e emrit ESTER.keshtu quhet vajza ime.
ESTER (29/05/2011 21:43:13) pershendetje ! do te doja te diaj domethenjen e emrit tim nese esht e mundur ju faleminderit ^_^ byeee
bojken (07/06/2011 22:02:03) pershendetje .do te doja te dija cfare kuptimi ka
brunilda rama (13/08/2011 16:53:13) cdo te thote emri isra
buki (29/08/2011 23:19:52) do t doja t dija kuptimin e merit vigan flm
Ornela (25/09/2011 13:55:29) kuptimin e emr tim ju flm
Nora (29/09/2011 20:41:02) Do te doja te di qfare kuptimi ka emri SUELA edhe a eshte emer shqipetar apo jo?
SUELA (10/11/2011 15:13:31) DOJA TE DIJA CFAR KUPTIMI KA EMRI SUELA
getuare (12/11/2011 18:34:46) do te doja ta di domethenien e emrit tim getuare
Ekrem (10/12/2011 19:41:48) dua ta di domethenien e emrit tim
Emanuela (24/12/2011 01:23:36) Doja te dija kuptimin e emrit tim...
ardiana (30/03/2012 22:51:00) doja kuptimin e emrit ardiana
brikena (02/05/2012 13:14:55) dua te di kuptimin e emrave brikena,anisa,matilda.flm
Indrita (27/05/2012 15:07:42) dua kuptimin e emrit Indrita. faleminderit!
antonella (15/06/2012 14:24:25) dua te di domethenien e emrit antonella
Doruntina (22/06/2012 23:07:20) qfar kuptimi ka?
fabiloa (23/06/2012 22:10:51) persh do doja te dijs kuptimin e emrit tim.fabiola
arlinda berisha (06/07/2012 16:47:38) prsh,cfar kuptimi ka emri SUELA ju lutem pergjigjuni?
eni (04/08/2012 13:26:29) cili eshte kuptimi i emrit ENXHI ju lutem.
Brikena (13/09/2012 21:28:02) qfar domethanje ka emri brikena ,was für eine bedeutung hat der name Brikena
Doruntina (20/10/2012 16:46:24) Qfare domethenie ka emri Doruntina..:D
Gresa (04/11/2012 19:59:11) Ju lutem nese mundeni me me tregu per domethenjen e emrit GRESA
Merfide (04/11/2012 20:02:53) Do te doja ta di domethenjen e emrit MERFIDE - Falemnderit
Melvina (08/11/2012 23:05:02) Pershendetje doja te dija kuptimin e emrave Melvina, Kostandin, Joel, Emili dhe Brunilda. Shume faleminderit
yllka (03/12/2012 03:43:44) pershendetje.do te doja ta di se qfar kuptimi ka emri DEA dhe GRESA
Ardita (07/12/2012 00:56:42) Deshiroj te di qfar domethenje ka emri Ardita
faton (07/12/2012 18:24:22) Fatoni deshiroj ta di qfar domethenje ka emri im Faton ne gjuhen shqipe
vjollca manko (19/12/2012 20:57:51) Pershendetje!Dua nje emer te bukur kuptim miresi per vajzen qe do te linde ,te tingelloje bukur me mbiemrin e saj Xhindoli.Ju faleminderit
Mira (04/01/2013 12:27:03) Ju lutem, dua te di kuptimin e emrit Dea ne gjuhen shqipe
RUZHDI (21/01/2013 12:38:58) dua te di kuptimin e emrit ruzhdi
vlora (28/01/2013 12:34:53) deshiroj te di domethenjen e emrit eloita,ju lutem
Elidjona (04/02/2013 15:39:58) Dua te di kuptimin e emrit tim Elidjona . Femijeve te mi Arnisa Etien
deni (19/02/2013 20:04:42) Dua d.m.th. te emrit orges ju lutem faleminderit
xhoana (23/02/2013 09:36:02) ju lutem nese ka mundesi tme gjeni kuptimet e emrave xhoana e ermir.do ju isha shume mirnjohese ,faleminderit :D
suela (28/02/2013 00:11:42) njui
Armando (14/03/2013 20:49:39) Dua te di kuptimin e emrit tim sepse me pyesin shume veta dhe nuk di tju kthej pergjigje
emanuela (22/03/2013 19:32:36) dua te di kuptimin e emrit tim se nk e di..
gijerta (05/04/2013 15:17:24) Ju lutem me tregoni se qfar domethenie ka emri Gijerta ?
arber (27/04/2013 15:08:49) domethenia e emrit JONEL
lori (28/05/2013 14:55:19) pershendetje.ju lutem dua te di kuptimin e emrit sherli
sara (08/06/2013 08:50:22) Nese ban kuptimin e emrit Bardh dhe Lorena
Leon (23/06/2013 11:53:29) ju lutemi te me tregoni qfar dmth emri im dhe nga e ka prejardhjen
lorena (25/06/2013 15:31:31) pershendetje.dua ta di cfar kuptimi ka ermri lorena
brunilda (28/06/2013 00:35:14) qfar domethanje ka
orinda (20/07/2013 00:06:38) dua ta di kuptimin e emrit orinda......flm
dritan (25/07/2013 13:51:53) do doja te dija domethenjen e emri Ornela.
lorena (04/08/2013 01:32:59) do deshiroja ta dija domethenjen e emrit Lorena dhe emrit Linard
Leoneta (04/08/2013 21:57:39) Deshiroj ta di domethenien e emrit LEONETA dhe ELIONITA
josel (07/08/2013 14:06:33) Do te do ja te dija prejardhjen e emrit josel
denada (07/08/2013 14:47:49) doja te dija kuptimin e emrin
Jola
zhuljeta (03/09/2013 15:59:53) deshiroj te di domethenien e emrit tim
Ornela (16/09/2013 15:16:56) Ornela
faton (16/09/2013 20:35:34) dua te di dometheninen emrit Faton
Alesia (26/09/2013 16:04:51) dua te di domethenien e emrit Alesia
ilda (28/09/2013 23:31:20) Persh,do doja te dija sa I sakt eshte info qe jepni per dmth e emrave?e ne se mund te me thoni dhe kuptimin e ketyre 2 emrave,matilda
edita (30/09/2013 19:02:06) do doja ta dija kuptimin e emrit tim plliz ma tregoni nese e dini
vlora (22/10/2013 18:08:57) ju lutem dua ta di domethenjen e emrit tim
Faton (10/11/2013 21:03:24) Ju lutem do doja te dija kuptimin e ketij emri..
arnisa (29/11/2013 18:05:42) kisha pas deshir me dit dmth e emrit tim
franceska (01/12/2013 12:56:23) ju lutem dua te di kuptimin e emrit tim
isra (01/12/2013 19:38:18) dua te di kuptimin e emrit tim isra ju lutem
Marigona (03/12/2013 02:11:16) dua te di kuptimin e emrit marigona dhe dua te di a osht me domethanie katolike apo muslimane
faton (08/12/2013 23:19:57) dua te di dometheneien emrit faton
faton (08/12/2013 23:21:33) dua te di dometheneien e emrit faton
enkeleda (09/12/2013 22:41:37) do doja te di domethenien e emrit enkeleda
anila (10/12/2013 02:05:25) Emri Anila kishte prejardhejn nga India, dhe prejardhje Ilire ,d.m.th. fėmija nga era, ose thene thjesht fėmija i erės(nuk eshte e preferueshme te ngjiten keso emra per muslimanet).
ERZANA (13/12/2013 16:59:12) DUA TA DI KUPTIMIN E EMRIT TIM
albina (22/12/2013 02:06:47) Dua ta di domethenien e emrit albina
Isra (25/12/2013 12:46:09) Do tė doja domethenien e emrit Xheneta ,Laura,Bukurie,Djellza
erblin (06/01/2014 19:34:22) cfar domethenie ka
Amarildo (16/01/2014 22:26:59) Mund te me tregoni domethenien e emrit tim?
Enxhi (20/01/2014 05:05:43) Ju lutem a mund te me tregoni kuptimin e emrit Enxhi dhe do doja te dija a eshte emer shqiptar/ilir?
Ju falemnderit
ina (21/01/2014 16:56:58) cfar kuptimi ka emri lorela?
Malvina (31/01/2014 23:56:34) pershendetje doja te dija kuptimin e emrave Joela dhe Rouen.Faleminderit
Raif (03/02/2014 03:03:10) Dua te dij domethenien e emrit Lorik flm.
alesia ,ouena ,joel , (08/02/2014 14:51:17) dua te di vetem kuptimn e emrave qe eshte familja ime faleminderit
Luela (20/02/2014 09:49:00) Do te doja te dija kuptimin e emrit Luela.
danela (27/02/2014 01:17:31) pershendetje do doja te dija kuptimin e emrit ajlin flm
HaHaHaHaH (20/03/2014 15:25:41) A E DINI kUPTIMIN e EmR Itt ERMIR
Amarildo (19/04/2014 21:44:14) Mund te me tregoni cili eshte kuptimi e emrit Amarildo?
Franceska (20/04/2014 11:56:04) Pershendetje do doja te dija kuptimin e emrit Fraceska.
Manjola (26/05/2014 22:14:31) Ju lutem dua te di kuptimin e emrave: Manjola, Arion dhe Arber
belina (05/06/2014 19:35:21) Deshiroj te di domethenien e emrit tim.
belina (14/06/2014 17:22:55) Do doja te dija domethenien e emrit belina.Faleminderit.
Denisa (16/06/2014 13:05:27) Do te doja ta di domethenijen e emrit tim ?
dionkukaj (20/06/2014 21:42:58) Dmth e emrit dion dhe donat
monika (28/06/2014 13:16:36) ju lutem a mundeni te ma tregoni domethenjen e emrit tim <3
leonora (01/07/2014 17:54:35) qfar don te thot emri leonora
remzi (15/07/2014 17:45:05) si e ka domethenjen emri remzi dhe nese ka mundsi informaten ne fb
Ema (16/07/2014 13:31:31) Do te doja ta dija domethenien e emrit Ermira
Jana (16/07/2014 16:34:30) Dmth e emrit Doar dhe Glear
ilda (20/07/2014 14:08:34) du te di domethenjen e emrit ilda
xheni (22/07/2014 20:22:46) dmth e emrit xheni
eduina (27/07/2014 14:58:55) dua te di domethenien e emrit ''EDUINA '' dhe domethenien e emrit ''FATJON''
ermira (30/07/2014 13:41:50) dua te kuptimin e emrave RUZHDI dhe MYNEVER
ju faleminderit
marsela (18/08/2014 15:59:02) Doha te dija kuptimin e emrit marsela
elsa (01/09/2014 23:18:04) do te doja te dija domethenien e emrit tim elsa
Merita (06/09/2014 15:47:35) Do doja ta di kuptimin e Emrit Rron edhe te emrit tim Merita
era (07/09/2014 20:50:22) Do te doja te dija domethenien e emrit ilva
Brikena (15/09/2014 22:48:10) Kuptimi i emrit
Marigona (05/10/2014 17:41:20) Domethanjen e emrit tim Marigona
ardita (06/10/2014 10:44:50) unė dua ta di kuptimin e emrit Ardita
Linda (06/10/2014 12:44:31) Do te doja tė dija Dmth e emrave Lorela dhe Dorela FLM
nina (07/10/2014 22:59:01) do doja te dija kuptimin e emrit Jonel ,flm
Belin (20/10/2014 08:23:25) Domethenien dhe prejardhjen te lutem. Flm
aida (21/10/2014 10:22:02) Emri INA cfare domethenie ka ne gj.shqipe
bekim hasani (28/10/2014 02:40:21) jeni te mrekulueshem por do doja te dija kuptimin e emrit lorik
Isida (28/10/2014 15:30:31) Pershendetje.Doja te dija kuptimin e emrit Keit.Faleminderit
arbri (16/11/2014 13:19:28) do doja te dija se cfar domethenie ke emri ilda
dhe arbri dhe anita.flm necoftese ma tregoni se cfar domethenaie kane keta emra.
dini (17/11/2014 00:58:28) Cfar domethenje ka emri Marigona .dhe emri Laurena. Te lutem
diamanta (11/12/2014 22:32:47) cfar kuptimi ka emri diamanta dhe migen
Donila (20/12/2014 00:19:06) Ju lutem cafr domethenie ka emri Donila
ornela (07/01/2015 19:25:11) doja te dija kuptimin e emrit tim ju lutem,faleminderit
Anila (14/01/2015 13:16:06) Me falni per penges kisha deshir ta di se cdo te thot emri im Anila. Jetoj ne zvicer dhe shum njerez me pyesin. Emri anila do thot dicka po ashtu kam degju se ka nje karakter ky emer. Flm ju pershendes.
Suela (21/01/2015 02:10:40) Mirebmrema,doja te dija kuptimin e emrit tim,faleminderit :)
gresa (25/01/2015 22:29:11) Ju lutem me tregoni per kuptimsin e emrit Gresa
elca (01/02/2015 17:50:12) Do doja te di kuptimin e emrit elca
agron (05/02/2015 02:07:44) ju lutem me tregoni kuptimin e emrit Dion faleminderit
Xheni (07/02/2015 22:56:21) Xheni e Henri ju lutem kuptimin e tyre
suel (09/02/2015 20:27:46) Dua ye di qfar don te thot emri im
suela (09/02/2015 20:34:18) Pershendetje! Dua tė di se qfarė kuptimi ka emri suela.Ju faleminderit
Mentor (24/02/2015 22:03:09) Ju lutem me tregono qfar kuptimi ka emri aurora a osht Emer musliman apo katolik ju faliminderit
maria (26/02/2015 15:47:46) doja te dija domethenien e emrit alma matilda arta alba vjollca fatmira kristina servi eriona
Nejla (01/03/2015 11:30:09) Dua te di kuptimin e emrit JOEL
Isa (07/03/2015 16:26:09) pershendetje! Doja te dija kuptimin e emrit Vasja, Denisa dhe Sandri. ju faleminderit
arif (13/03/2015 09:39:33) Emri anila dhe elsa cfar kuptimi kane
shpresa vokshi (28/03/2015 10:16:20) Pershendetje ,Doja te di kuptimin e emrit Tinaira :).
xhesana (31/03/2015 21:21:51) mundeni te me dergoni kuptimin i emrave: elida evelina amarildo xhevat dhe dilaver
faleminderit shum :)
bruna (12/04/2015 17:10:16) cdo te thote emri brunilda.anisa.albulena.sonila.adelina.n iko
lorik (17/04/2015 12:21:27) Origjina i emrit Lorik, cfare kuptimi ka ky emer?
dorentina (20/04/2015 16:08:33) kuptimi I emrit Dorentina
rina (21/04/2015 15:22:34) love
vlora (12/05/2015 16:08:19) Kuptimi I emrit Jana
ornela (15/05/2015 15:25:41) Dua te di emrin ornela ca kuptimi ka
valdete (20/05/2015 12:10:24) dua te di kuptimin e emrit valdete dhe violeta
elza (27/05/2015 17:39:44) do doja domethenien
albana (29/05/2015 17:21:02) Dua ta di domethenjen e emrit albana
marinela (15/06/2015 23:33:26) dua te di kuptimin e emrit tim flm .
Arta (18/06/2015 15:30:13) Ju lutem mund te me tregoni kuptimin e emrit Suela dhe prejardhjen... Faleminderit
Armela (24/06/2015 08:11:52) Ju lutem a mund te me tregoni domethėnien e emrit Lumturie dhe domethėnien
Dina (06/07/2015 21:45:21) Pershendete dua te di kuptimin e emrave Arjana,Onela,Elona ne shqip,faleminderit!
Dina (07/07/2015 10:21:33) Mfalni po ku i marim pergjigjet ktu spo kuptoj
Fjolla (16/07/2015 15:47:51) Dua te di domethenien e emrit Fjolla,Enisa,Igball,Edona,Edon
teuta (23/07/2015 01:23:20) Pershendetje dua ta di domethenien e emrit doar
dorentina (09/08/2015 10:18:21) tung do te doja te dija kuptimin e emrit Dorentina
xhoana princess xhoi (16/08/2015 22:40:02) Deshiroi te di domethenjen e emrit xhoana
diell (03/09/2015 14:38:28) do doja te dija domethenien e emrit anisa
shpejtim (12/09/2015 10:40:03) Nese ban me dite kuptimin e emrit Olti dhe Dion
Fjolla (20/10/2015 16:16:54) Qfar kuptimi ka emri im fjolla
Xhesjana (29/10/2015 09:08:52) Kuptimi i emrit Xhesjana ju lutem!

Faleminderit!!
ernesa (08/11/2015 12:13:27) qfar kuptimi ka emri ernesa
eda (11/11/2015 14:55:41) Ēfar kuptimi ka emri Eda dhe Deon
Bledar (13/11/2015 18:24:49) Do te doja se qfar domethenj ka emri im
anita (12/12/2015 03:57:40) Cfar kuptimi ka emri anita
Bleona (25/12/2015 20:20:18) Dua te di domethenien e emrit tim bleona
anila (28/12/2015 21:57:46) dua dhe une te di kuptimin e emrit tim te bukur anila, se cfar domethenie ka.
rida (07/01/2016 15:38:49) jam shtatzane dhe do te lind nje vajze,dua ti ve emrin RIDA nese mundet kuptimi ,ju flm
Urim (17/01/2016 02:25:59) Do doja te dija kuptimin e emrit: Kida.
Roen (22/01/2016 12:40:42) Pershrndetje dua te di kuptimin e emrit Roen nqs ban Flm
anisa (22/01/2016 13:32:21) do te doja te dija kuptimin e emrit Anisa, dhe prejardhjen! faleminderit
Buli (24/01/2016 23:24:39) A mund ta di kuptimin e emrit Renea flm
Altea (27/01/2016 11:36:48) do te doja kuptimin dhe prejardhjen e emrit te vajzes sime Altea
Elton (03/02/2016 18:50:23) Dua te di kuptimin e ketij emri dh emrin elida anisa
bruna (04/02/2016 15:26:20) Pershnetje. Jam. Bruna. Do. Te. Doja kuptimin emrave Rodolf. Dhe Brunilda
joel (08/02/2016 01:24:36) Prsh doja te dija kuptim emrave Joel antigoni edmir ju flm
Seriana (13/02/2016 13:37:43) cfare domethenie ka emri im kuptimi i emr cili eshte??
esmeralda (18/02/2016 19:25:32) dua te di d.m.th e emrit emili ju lutem
adela (25/02/2016 15:07:59) Kuptimii emrit ester
Luiza (02/03/2016 12:00:21) Pershendetje! Nese mundet dimethenien e emrit Lorent, faleminderit.
Albrim (29/03/2016 08:27:12) Pershendetje..ju lutem nese mund t'me tregoni kuptimin e emrit Bojken dhe Likan..ju flm
Yllza (11/04/2016 15:12:14) Deshiroj te die kuptimin e emrit Lea
xheni (13/06/2016 21:44:31) Deshiroj kuptimin e mrit xheni
Ela (22/06/2016 17:48:06) Kuptimi i emrit ela
Ilva (27/06/2016 00:57:09) Deshiroj te di domethenien e emrit Ilva
Alesia (28/06/2016 10:44:20) Dua te di domethenien te emrit tim
Joel (10/07/2016 14:37:10) qfar dmth ka emri joel
Klajdi (16/07/2016 21:10:39) Po emri klajdi cdomethenje ka??
Dini (28/07/2016 11:43:15) Pershendetje nese keni mundesi mem tregu domethenjen e emrit Loris se nuk pe gjej dhe spe kuptoj domethenjen ju falenderoj per mirkuptim?
Ajina (17/08/2016 20:50:01) Pershendetje a mund te di dmth eemrit Amarildo
kejsi (21/08/2016 13:41:04) do te doja te dija kuptimi e emrit kejsi klea besarda akil shpresa
Bleona (25/08/2016 20:03:29) Dua ta di kuptimin e emrit Bleona
kosta makri (06/09/2016 12:14:36) kuptimi dhe prejardghja e emrit JOEL
Albiana (24/09/2016 14:22:26) Dua ta di kuptimin e emrit Albiana
Trejsi (26/09/2016 20:17:07) Kuptimi dhe prejardhja e emrit?
petro (26/09/2016 21:44:04) dua te di prejardhjen e emrit Armela
Ardijana (03/11/2016 08:08:27) Kuptimi I emrit Nejla ?
Nikollė (09/11/2016 17:50:51) Dmth e emrit plz :D
Eduina (22/11/2016 14:39:37) Dua te di kuptimi e emrit EDUIN ju lutem ne dataje
klesti (29/11/2016 23:58:54) cka d.m.th klesti gerald
sara (03/12/2016 10:14:57) Dua ta di kuptimin e emrit orinda
Keon (10/12/2016 22:46:18) Qfar domethenje ka emri Keon ??
leonora (24/12/2016 10:12:11) musliman
Shemsije (07/01/2017 23:31:38) Qfar domethanje ka emri Lorena ne shqip
Shemsije (08/01/2017 23:23:03) Qfar domethanje ka emri Lorena ne shqip ju lutemi dergomani nje pergjegjje faleminderit
ina (20/01/2017 20:00:22) ju lutem me ndihmoni me domethenien e emrit Tobias...pres pergjigjen tuaj
Fitore (02/02/2017 09:33:21) Qfar dmth emri Arena
Klajdi (10/02/2017 22:44:39) lutem me ndihmoni me domethenien e emrit klajdi
Enxhi (17/02/2017 10:43:06) Cfar dmth ka ky emer..?
Besarta (05/03/2017 02:35:23) Dua ta di se qfar kuptimi ka emri im dhe nga qfar prejardhje dhe sa i wjeter eshte ? Flm per mirkuptim
erolinda (24/03/2017 20:18:14) pershendetje doja te dija kuptimin e emrit erolinda
shpresa (04/04/2017 21:15:34) Kuptimi i emrit ORINDA
Lorela (11/05/2017 12:50:38) Pershendetje a mund te ma tregoni kuptimin e emrit Lorela
Alma (13/05/2017 16:06:05) A mund ta di kuptimin e emrit ela
Dona (14/05/2017 19:33:05) Pershendetje a ka Mundesi te me tregoni kuptimin e ketyreve emrave.
Arlinda. Gresa Rinesa
Gijerta (19/05/2017 00:17:59) Pėrshendetje dua ta di qfar kuptimi ka emri im??
Alma Mula (20/05/2017 19:27:40) Pershendetje.A ka mundesi te me tregoni domethenien e emrit Alesia
Edmir (23/06/2017 02:28:00) Pershendetje. Dua ta dij kuptimin e emrit Edmir. Ju falenderoj per pergjigje.
Anton (30/07/2017 12:57:49) Pershendetje.Dua kuptimin e emrit Estela.Ju falenderoj per pergjigje.
Anton (30/07/2017 13:05:47) Pershendetje. Dua te di kuptimin e vajzes sime qe quhet Estela.Ju pres per nje pergjigje
Marigona (04/08/2017 23:43:37) Nese bon dashta me dit d.m.th e emrit tem :-)
Manjola (19/10/2017 10:13:34) Dua te di kuptimin e emrit manjola
Brikena (14/12/2017 22:41:56) Do te doja te dija domethenjen e emrit Tim brikena
suela (30/12/2017 22:09:16) pershendetje do doja domethenien e emrit tim
Dorentina (07/02/2018 16:29:22) Dorentina qfar kuptimi ka ju lutem tragom
klajdi (02/04/2018 23:42:12) doja te dija se nga vjen dhe cfare do te thote emri im
klajdi (02/04/2018 23:47:23) doja te dija se cfare kuptimi dhe nga vjen emri klajdi
Ailin (09/04/2018 11:45:58) Doja te dija kuptimin e emrin ju lutem

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime