E mërkurë, 18.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

USHT nderoi jeten dhe vepren e themeluesit te UT-se, Prof.Dr. Fadil Sulejmanit

Publikuar: 12.02.2013 | 21:09
Lexuar: 2061 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime