E premte, 27.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ujėvara e Niagarės ndėr mė mahnitėset nė botė

Publikuar: 22.11.2009 | 18:55
Lexuar: 32016 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
ardian (18/05/2010 14:40:34) shum vend interesant kjo asht ujvara ma e madhe ne bote andaj ehde duhet te kujdesen per ta amerikanet qe te mos shkatrohet
igli (31/05/2010 19:29:11) uuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa e mahnitshme kjo mrekulli
qenka fiksmin
shpresoj qe kur te ritem ta vizitoj
maite (17/06/2010 23:07:00) uuuuuuuuuaaaaaaaaaauuuuuuuuu mahnitese me te vertete por njekohesisht edhe e habitshme
mbreselenese
Keti (21/07/2010 18:44:02) Eshte gjeja me e bukur qe kam pare.
Do te deshiroja te shkoja ta shihja nga afer.
irisa (21/07/2010 19:12:56) shshshsh mahnitese ........perallore .......kur te shkoj ne amerik do shkoj ta shikoj nga afer............
rina (25/07/2010 02:31:36) Uaaaaaaaaaaa :|
Sa bukuuuuuuuuur :| shpresoj ta vizitoj breh :S:'(
Esmeralda (04/09/2010 13:46:17) Shume e Bukur PERRALLORE
ela (11/01/2011 14:05:27) shum shum e bukur eshte nje nder ujvarat me te bukura por e kam pere shume here edhe afer
erisa (12/01/2011 15:59:15) saaaaa eeeee bukurrrrr
mozi (23/01/2011 11:12:47) shume mahnitese kjo ujevara te ben qe ta vizitosh.
albert (26/01/2011 19:11:13) shume e bukur . do mundohem qe gjate jetes te mund ta vizitoj edhe pse kjo gje do te kerkoje kosto te larte
idea (28/01/2011 00:38:48) vend magjepės i cili tė inspiron dhe ia vlen ta vizitosh kur ke mundesi . kjo ėshtė njė fenomen natyror tė cilin e ka krijuar natyra.
Hiqmeti (07/02/2011 23:51:18) Kam shume deshire ta shoh, por nuk do ta arri krre kete. Me vjen keq por.....????.
osman (21/02/2011 16:20:49) shum mahnitse qenka ujvara e niagares
ILDA, PAOLA (24/02/2011 09:55:22) MAHNITESE,E MREKULLUESHME,FANTASTIKE,PERRALLORE,SPEK TAKOLARE, E PERKRYER ........................... E MERITON.
Buajr toli (10/03/2011 16:24:18) Nje nga shtate mrekullite e botes.Pamje mjaft mahnitese dhe emocionuese.Vlen shume ta vizitosh po ku e arrijme ne ta vizitojme ate....
blerona (18/03/2011 17:56:54) shum e bukur shpresoj se do te shoh ndojehere
blerona (18/03/2011 18:05:01) jeta na jep mundesi qe ti shohim bukurit e rralla te botes por ne si shqiptar athua do ta shohim ndojehere ndosht zoti do te na jep nje mundesi qe ta vizitojm te dergoj kosova nje delegacion e njerez qe do te deshironin ta shohin shpresoj se te gjith ju perfshir edhe veten ta vizitojm ndonjehere ket bukuri te rralla natyrore ndoshta kjo nuk krahasohet me bukurit natyrore te kosoves por edhe kosova ka bukuri te medha te jetojm me shpres se ndonjehere do te vizitojm
vushe (31/03/2011 19:06:15) jeta na dhuron qe ne te dim ma shum per bukurit e botes siq eshte ajo ujvara e niagares wowww teper bukuri e rralle eshte
nikla (14/04/2011 17:30:51) e mrekullushum mrekulli
alisa (08/05/2011 16:10:16) mahnitese nuk besoj se ka gje me te bukur se kjo e keqja eshte se sbesoj ta shoh ndonje dite nga afer do qaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjj
Jejdd (02/06/2011 19:50:34) Ky eshte nje vend goxha i bukur !
arsim (04/07/2011 12:47:55) kjo ndodhet ne Canada 80% do thot pamja duket nga csanada niagara falls kurse nga USA nuke duket fare keshtu qe kur te shkoni ne vizit edhe ikni ne casino se mir esht ndoshta keni edhe fat lol 45 minuta ekom edhe kam qen ndoshta 1000 her por kur skam ike te ujvara por ne casino lol e nga casino e shef ujt
aldo (30/10/2011 21:13:09) ky eshte nje vend shum i bukur shpresoj qe nje dit te jem aty ta shikoj nga afer
gona (05/11/2011 23:11:59) Mua me pelqen shum kjo ujvar !!!!Por do kisha nje pyetje sa eshte thellsia e ujvares..?
ensar (08/11/2011 00:06:18) sa eshte e thelle
bujar toli (26/11/2011 16:42:57) o sa mahnitese kjo mrekulli e natyres.o zot i madh sa kurjoz jam ta vizitoj ate...shpresoj.....na ruajt zoti ishalla
mirjeta (23/12/2011 16:28:22) je shum e rrezikshmesa eshte e thelle
vlora (23/12/2011 18:50:02) eshte shum shum e bukur e mahnitshme bukuri e rralle natyrore
erdlira gashi (23/12/2011 23:21:14) o je shum shum e bukuro por je e manitshme
majlinda zekra (24/12/2011 12:48:49) e bukur je por je shum e thell e mos shkoni aty se bini e vdiqni
shahe (25/12/2011 02:05:51) ooooooooo valla po tutna me kqyr ne foto. e maj men kur jam pas rrzu e kam pas ra me kry e um ka tut ni peshkaqen
njomza berisha (25/12/2011 02:08:29) oooo valla nuk guxoj me kqyr e leje me shku atje me bjen mundi ju pershendes te gjithve
majlinda beqiri (25/12/2011 12:13:03) je shum e bukur je shum e rrezikshme mo gaboni me hi aty se bini dhe vdiqni
edonis fetahu (25/12/2011 12:15:01) ooooooooooo dangerously
mimoza mute (25/12/2011 12:39:51) je shum e thell valla
ronela hajati (25/12/2011 21:53:34) eshte shum teper e mire por un kam qen ketu shum here kur kam qen per pushime me kengetar te ndryshem dhe shum shum e mire eshte kush shkon per ta vizituar
ardian fetahu (25/12/2011 23:22:36) kam qen disaa her ketu edhe jam lar
aferdian gujupi (25/12/2011 23:26:10) valla krejt rrenca ishi bre burra hahaha
aferman hamami (25/12/2011 23:28:34) mos rreni palidhje se kerkush sa kan qitu
fitim kastrati (25/12/2011 23:30:50) a skini pun tjeter viq me rrejt a
denissa berisha (26/12/2011 00:18:21) ooo me pelqen shum kisha pas deshir qe ta vizitoj por ja qe nuk mundem sepse jam shum larg eshte bukuri e rralle natyrore.kramovik
aurela thaqi (26/12/2011 00:19:38) ooooo un jam shum e trashe eme ba me ra aty nuk muj me u qu ma hahhha e pershendes shoqen time denissen .
blina kelmendi (26/12/2011 00:21:25) teper e mir edhe qaj djali qe po shenon po rreni aj po rrejke vet more po nejse i pershendes shoqet e mija nga kramoviku denisen edhe aurelen
ermal gjini (26/12/2011 15:34:52) mendoj se te gjithe ateistet ne bote duhet te vizitojne te pakten nje here kete mrekull ne menyre qe te fillojne te besojne se vertet ka nje zot,dhe se shkenca nuk do arrinte as te kopjonte ne nje tablo nje mrekulli te tille
besmire halite (26/12/2011 16:09:29) je shum shum e mir vetem mos rreni fort se kerkush nuk a kan me u la valla po kta kret po rrenin se ker kush nuk a kan vet hahhhahhahaa
shkurte gashi (26/12/2011 16:13:28) un jam shkurte gashiun e jam mendimin tem se a skush prej ketyre nuk a kan aty por kto jan rrena valla dha un jam shkurte gashi besoj qe je shum shum teper e bukur natyr natyrore
edonis fetahu kl ne kramovik (26/12/2011 16:23:46) Katarakti i Niagarės ka energji tė madhe, tė fuqishme qė tė frymėzon dhe tė mahnit.
edonis fetahu (26/12/2011 16:34:40) kam deshir shum ta vizitoj ndonje her por ja qe nuk mund ta vizitij se jam shum larg.guri i kuq
leonora kastrati (26/12/2011 16:37:45) mir e ke ti valla blina se qai djali po rrejke se vet po rrejke e po i thot tjerve
valbona berisha (26/12/2011 18:15:59) eshte teper e mir
fitore kalludra (26/12/2011 22:30:14) ej ju nuk kokit normal qysh po guxoni me kqyr keta un as nuk po gjucoj me prek vallaaaaaaaaaaa ani ma qysh po qet avell e uji i kalter shum shum se jo pakvallaa un jam fitore kalludra jam e ..ratkofcitttttttttttttttttttttttttttttt tttttttttttttttttttttt
dashurore avdyli (02/01/2012 23:49:44) je shum e mrekullishme shum
fatmir spahiu (02/01/2012 23:52:45) valla un nuk po di qka me te thaje shum e mir por je e manitshme
blerta avdyli (07/01/2012 19:04:12) shum mir je
ti
oki
jkhkfg (08/03/2012 15:18:00) ,fl;kvklmgrfojvkn m,bbljgoiruerujvc
leli (10/05/2012 21:04:59) shume e bukur super fare
fitim jasharaj (19/05/2012 01:00:55) kjo eshte mrekulli qe ka kriju allahu e ktu shihet fuqia e allahut
leonor qallaku (28/05/2012 00:18:27) Es-Selamu alejkum we rahmetullah we berekatehu kjo esht njer brekulli e Allahut hx.sh qe e ka krijuar ne tok por ne ahiret ka edhe mete bukuraa se sa kjoonese deshironi qe ti shini bukurit e Allahut ne aihret vellezer dhe motra musliman perkuljuni Allahut xh.sh faleni namazin qe te jeni te shpetuar dhe shijoni bukurit dhe knaqesit e ahiretit(xhenetit) Allahu esht njee zoti i gjitha botrave krijuesii i qiejve dhe i tokave......
dhori beka (05/06/2012 14:10:52) uaaaaaaaa sa vend i mahnitshem edhe pse kam vajtur nje here do deshiroja te shkoja edhe nje here tjeter.Ky vend ka qene vendi me i bukur qe kam vizituar
ALISJA<3 (08/06/2012 22:44:02) po njesoj si vellai im dhori edhe une them te njejten gje ujvara NIAGARA ka qene vendi me i bukur q e kam vizituar ndonjehere.Asnje vend qe kam vizituar nuk ka qene me i bukur se ujvara NIAGARA.Vertet kam shkuar ne shume vende si :amerike,egjypt,ishulli i kretes(greqi),athine ,australi,ujvara e mirushes,ujvara iguasa e te tjera e te tjera .E di qe do tju duket shume e cuditshme qe kam shkuar ne shume vende te botes por te jesh i pasur do te thote te ikesh ku te duash dhe te besh cfare te duash.Ky ishte komenti im per "niagaren"
anna (08/06/2012 22:48:20) une do te flisja shkurt dhe do thoja qe "ujvara niagara"eshte vend interesant dhe i mhnitshem kaq ishte komenti im pasi te tera i kan thene femijet e mi alisja dhe dhori
leonor qallaku (08/06/2012 22:51:24) hahahahahahaa sa vend koti uner ju kam genjyer per te tera qe kam thene me pare ai vend eshte si pordha ,****,shurra ime haaaaaahahaahahaahahahahahaahahahhahahah ahahha
leonor qallaku (08/06/2012 22:53:27) niagara eshte vend i mahnitshem por edhe si ****im
cerhozi (02/08/2012 18:06:51) shumm perrallore..
egrisejda (30/08/2012 20:41:10) eshte ujvara me e bukur qe me kane zene ndonjehere syte eshte e mahnitshme besoj se se shpejti do te shkoj per ta pare nga afer
uuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuu.
iris (23/09/2012 10:07:35) historia shum e bukur dhe te ben kurioze ndersa ujvara e mahnitshme dhe shum e bukur shpresoj qe kur te rritem ta vizitoj
sindi (06/10/2012 15:34:52) ska gje me te bukur se te degjosh historin e niagares
Franēi (11/12/2012 20:40:50) Uuuuuu.....kt shume bukur yll fare
violeta (24/12/2012 18:36:44) ooo kjo esht nje ujvar por kam frik ta shikoj hyyhyhyh ????"
kushtrim (24/12/2012 18:53:30) oo kjo ujvar esht e bukur por ka frik
oki klm
fatmire (25/12/2012 16:17:45) kam deshir shum ta vizitoj ndonje her por ja qe nuk mund ta vizitij se jam shum larg.guri i kuq
besmir (12/01/2013 18:01:18) do te deshirija ta vizitoja eshte nje vend perrallor
por ndoshta eshte shum larg
besmir (13/01/2013 16:13:39) disa njerez ketu me shkojne per nerva
thon se jan te pasur
dhe se paraja eshte gjithqka
por nuk osht
sepse shendeti eshte numer nje
bledi caushi (26/01/2013 17:41:11) Bledi /26/01/2013/
endrra ime eshte qe nje dit edhe kjo ujvar te behet pjes e vizitave te mia.nje nga vendet me unike qe kam paregjer tani.
Fatlinda Saramati (03/03/2013 09:56:59) uuuuuuuuuuueeeeeeeeee sa shum shum e bukur kjo ujvara po ku asht kshtut kjo sepse nje dit do te shkoj
Alban Delijaj (12/05/2013 17:28:06) ujvar Karakteristike
Bleona (17/06/2013 17:44:59) Shum i shkelqyeshem dhe shum interesant
Me pelqen shum
erona kurva e botes (12/07/2013 12:18:04) woow sa e bukur kjo pamje seksi eeeee
drenni (28/07/2013 16:16:20) mashallah sa bukur
frensis (09/03/2014 13:32:37) e frikshme por megjithate shume fantastikeeeeeeee
desara (27/04/2014 15:39:02) woow fantastike
gisi (27/04/2014 15:44:20) mahnitese fare te heq trurin.me pak fjale fantastke:P:)
egisela pllumbi (13/05/2014 19:12:44) oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.mre kulli,fantastike dhe mahniteae
irdi (10/08/2014 12:46:46) Ishalla na behet mbare ta shikojm nga afer ket mrekulli.
agnesa gashi (10/11/2014 15:18:12) uauauauaua mjaf e mrekullueshme do ti lutemm zotit e ta sgoh se afermi
erbi artunda (13/11/2014 20:14:15) spr mrekulli
arnela (11/03/2015 17:02:24) wawawwwawa bukuri natyreeeeeee
flutura (14/03/2015 17:20:32) Me pelqen shume Niagara sepse eshte ujvara qe me pelqen me se shumti shpresoj se do ta vizitoj ndonjehere me pelqen shumeeeeee
bleona (18/03/2015 21:51:51) Shume mahnitese shume me pelqen
neara (23/03/2015 18:53:16) Me pelqen shume niagara
Fatjona (29/03/2015 17:38:50) Oh si ne PARAJSE
Almir (16/12/2015 22:46:12) Ujevara e Niagares paraqet mrekulli ne fotografi por nese e vizitoje nuk e di si do ta shpjegoje.
elcA (09/01/2016 09:10:50) kjo eshte ujvara me e bote ! ! !! ! ! ALLAHU BEN CUDIRA ! ! ! ! ! :) :) :) :) :)
KLEA DANI (16/01/2016 22:01:21) UAU GJEJA ME MAGJEPSESE NE BOTE . .. . . . ! ! ! ! !! ! !! :) :) :) :) :) :) :) :) :) SHPRESOJ QE NJE DITE TA SHOH NGA AFER ... . . . . . . . .. . . ! ! !! ! !! ! !!!! !!:) :) :) :) <3 <3 <3 <3

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime