E diel, 25.09.2016
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Konventa promovuese e kandidatëve të Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI) për Zgjedhjet Lokale të 24 Marsit, do të mbahet më 03 Mars 2013, në sallën e sporteve “Rinia” në qytetin e Gostivarit.
Konventa promovuese e BDI-sė, mė 03 Mars 2013, nė sallėn e sporteve “Rinia” nė Gostivar

Konventa promovuese e kandidatëve të Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI) për Zgjedhjet Lokale të 24 Marsit, do të mbahet më 03 Mars 2013, në sallën e sporteve “Rinia” në qytetin e Gostivarit.

Me ketë rast, sekretari i përgjithshëm i BDI-së, Abdilaqim Ademi për mediumet potencoi se BDI-ja si pjesë të fushatës parazgjedhore ka gati edhe himnin e zgjedhjeve, sloganin dhe strategjinë.

“Ne si parti politike gati se kemi bërë të gjithë përgatitjet për zhvillimin e një fushate parazgjedhore dinjitoze, të qetë si zakonisht dhe pozitive. Kemi përgatitur edhe platformat e kandidatëve për kryetar komunash në veçanti dhe platforma e përgjithshme e partisë”, mësohet të ketë cituar për mediumet mes tjerash z.Ademi.

Publikuar: 14.02.2013 | 11:05
Lexuar: 915 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime