E hënë, 26.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nėntori i festave tona

Publikuar: 04.12.2008 | 04:28
Lexuar: 11215 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
jeta jashari (11/11/2009 22:26:31) me te vertet shume mire keni shenuar kete histori te shkurter per kongresin e alfabetit qe eshte mbajtur ne manastir !
Me pelqeu shum!!! Not koment!!!
elvin (17/11/2009 01:08:43) ei shum e mir koka qeky comet se paska shum fjal te mira per popullin shqiptar
girl (20/11/2009 23:14:18) shum bukur e dijme per nder kete qe e keni shkruar
jemi krenar ne shqiptaret
aida (21/11/2009 22:37:32) shum mir e keni shkrujatur jema krenar ne shqipitaret ju lumte
arben (23/11/2010 08:42:46) bravos shum mire
NITA (23/11/2010 22:13:31) NO KOMENT PO MASHUM KISHA PAS QE F ME SHKRU PER 28 NENTORIN EDHE PER DITELINDJEN E LEGJEN DARIT ADEM JASHAR
hafsa (24/11/2010 21:44:10) me pelqen shum
bukur
ARTESA ISKO (28/11/2010 13:17:33) NO KOMENT IS BEATIFUL.THIS IS GREAT NO KOMENT BRAVO
dina bajrami (28/11/2010 15:26:00) non che nesuno comento e molto belo bravisimo
launtina hajdari (29/11/2010 16:31:15) shummmm shummm mir
MiRjEt@ (29/11/2010 21:09:47) shummm sweet :@:@:@:@@:@:@@::
arbin (14/12/2010 22:16:15) shume mire bravo
negjla tollu (17/12/2010 17:51:44) qokk gyzel
agim (15/11/2011 23:05:26) shum bukur a mundeni me ma gjet njo poezi te bukur per 22 nentor
djellza (16/11/2011 15:21:36) shumė bukur no coment
Florent (17/11/2011 17:09:51) Shume shkrim i bukur.
Fatime (19/11/2011 23:23:18) shum mire faleminderit shum qe e keni bere kete histori te alfabetit sepse me keni ndihmuar shum rreth temes qe e kemi pasur ne shkoll pikerisht ka qen kjo tem dita e alfabetit
Erman Tba Abdullau (22/11/2012 18:36:30) Mee Tee VerteT eshte nje fest e shqiptarve kudo qe jan :P
gressa (25/11/2012 22:17:23) ky fjalim eshte shum i bukur a thu saa koh i ka kushtu per me formu gjith kėtė???!!!
musa (18/11/2013 18:48:05) Bravoooo!Shum bukurrr!! No Comenttt!!!!
kinga (21/11/2013 15:02:03) pirllo o plaku
amir (25/11/2013 10:25:36) shuum mir me qen festa hhaha\
Elmedina (25/11/2013 18:34:14) shumm shumm bukur
blerona (25/11/2013 20:22:22) shum shum bukur paski shkrujtur ju faleminderit qe me ndimuat qe de shktuaj per kete tem :)
denis (25/11/2013 20:29:08) dergo
elmedin (25/11/2013 21:00:35) shum bukur edhe me pelqen shum
elvedin (25/11/2013 23:34:39) shume bukur ...no comentttt
selma (25/11/2013 23:37:16) me pelqeu shum
mira (19/11/2015 18:11:27) Shum mir me pelqe mua shum e per te tjeret se di a ju pelqen

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime