E premte, 19.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Eliza dhe Rosela fituese nė Kėnga Magjike 2009

Publikuar: 22.11.2009 | 09:30
Lexuar: 2798 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
besa (26/06/2010 12:36:47) jeni shum te mira veq vazhdoni

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime