E premte, 30.09.2016
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Tuna të premten mbrëma ka sqaruar disa tema që lidhen me të. Ajo ka përzgjedhur emisionin “Zonë e Lirë” të Arianit Çanit në TV Klan për t'u ballafaquar me thashethemet e shumta në adresë të saj nga persona të ndryshëm.
Tuna: Tė dua Kosovėn, flet edhe pėr Noizyn

Këngëtarja shkupjane, e cila kishte ardhur të jetojë në Prishtinë pas martesës me Rilind Rekën, vazhdon të jetë e lidhur me Kosovën edhe pas shkurorëzimit nga bashkëshorti.Në përvjetorin e pavarësisë, ajo ka shfrytëzuar rrjetet sociale për të konfirmuar dashurinë që ka, duke shkruar: "Të dua Kosovë!"

Tuna të premten mbrëma ka sqaruar disa tema që lidhen me të. Ajo ka përzgjedhur emisionin “Zonë e Lirë” të Arianit Çanit në TV Klan për t'u ballafaquar me thashethemet e shumta në adresë të saj nga persona të ndryshëm.

Siç dihet, reperi Noizy ditë më parë kishte thënë se këngëtarja nga Shkupi është njëra nga femrat e estradës me të cilat ka pasur marrëdhënie intime dhe madje e ka quajtur atë si “më të egrën në shtrat”.

Por në "Zonë e Lirë", Tuna deklaroi se “personi në fjalë” i kishte thënë se ato që janë publikuar në media nuk kanë qenë fjalët e tij dhe se do të përpiqej ta demantonte një deklaratë të tillë, transmeton Indeksonline.

Ajo qeshi me thashethemet për ekzistimin e një lidhjeje të saj me stilistin Niko Komani, ndërsa e mohoi edhe lidhjen e përfolur me reperin Cozma.

Publikuar: 18.02.2013 | 01:07
Lexuar: 2697 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
baca_shaq (16/03/2013 15:52:20) i don eurot se per Kosov as qe kishe nije po leku esht i shishum he he he he

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime