E diel, 24.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Zevendes ministri Neziri thote se marreveshja e re nuk duhet te kufizohet vetem ne kembimin e studenteve dhe stafit akademik, por te zgjerohet edhe me pika te tjera te interesit te perbashket.
Neziri, nė arsim nuk duhet tė ketė kufij

Publikuar: 26.02.2013 | 01:11
Lexuar: 1052 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime