E enjte, 19.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Behet fjale per nje dokument me vlere te madhe: ekzistenca e nje fenomeni te tille hamendesohej prej dhjetra vitesh. Tsunami diellor eshte nje shperthim i afte te ngreje dallge llave te nxehte me permasa te medha sa Toka.
Hapesire, regjistrohet nje tsunami ne Diell

Publikuar: 28.11.2009 | 02:59
Lexuar: 1996 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime