E martë, 17.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Azerbejxhani po bėhet destinacion i ardhmėrisė

Publikuar: 26.02.2013 | 13:02
Lexuar: 1264 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
nexhmedin (21/05/2014 12:49:43) Shteti i Azekbejxhanit gjithnje eme shume po behet atraktiv per turist.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime