E premte, 25.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Projektet e tilla i perkrah USAID-i, me crast permes realizimit te filmave nxenesit kane shfaqur idete e tyre per nje te ardhme edhe me te ndritur.
Diversiteti etnik, pasuri e vendit

Publikuar: 27.02.2013 | 15:48
Lexuar: 2185 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime