E enjte, 22.03.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Fotot mė tė bukura tė parqeve

Publikuar: 02.03.2013 | 11:08
Lexuar: 8169 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Alselva Ndoci (31/05/2016 19:56:45) Mua me pelqejne shume keto pamje

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime