E hënë, 26.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Tė moshuarit, shtohen kėrkesat pėr sistemim nė azil

Publikuar: 05.10.2008 | 05:15
Lexuar: 8282 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
etleva kurti (26/05/2011 20:00:26) pershendetje.jam anetare e nje organizate mjekesore e quajtur OMA (organizata mjeket e se ardhmes)ju lutem ne ke mundesi mund te me ndihmoni me disa adresa azile pleqsh ne Tirane? ju faleinderit
taulant (19/07/2011 10:17:33) si mund te vihet ne nje azil pleqesh ju lutem me ndihmoni me procedurat qe ndiqen dhe me adresat perkatese?ju falemindeit
NAMIK (02/10/2012 10:24:17) Ju pershendes....Kam nje Amabient (vile 2 kate me 10 dhoma ne dispozicion me kushte te pershtatshme DUA TA BEJE per AZIL PLEQESH me banjo cdo dhome ...kati 1 eshte salle me sip.240 mt sip e rrethuar bukur dhe me ndricim gati 900 mt2
KUSH ME NDIHMON PER PROCEDUAT ka perqindjen e vete,,,Faleminderit...me njoftoni ne adresen namikbeqiraj@hotmail.com Faleminderit
ws3d3e (30/01/2013 17:25:50) pershendetje .....ju lutem shum nje adrese te azilit te pleqeve ne Tirane ,perse nuk e ipni ,neqoftese ai person i ploteson kriteret pse te mos perfitoje qe ato dit qe ikan mbetur te kete nje dore te ngrohte qe ta pranoj Personi ne fjale eshte i vetem dhe i braktisur nga nje djal i birusuar,
Agim Muhaj (05/05/2013 20:16:06) Ju lutem dua qe te coj babain tim ne nje azil pleqsh ne Kavaje ose ne Durres, mund te me ndihmoni cfare dokumentacini ,e cfare kushtesh duhet qe te plotesoje nje njeri per te perfituar ndihmen sociale ne azil, Faleminderit
lejla(10/05/2013 19:21) (10/05/2013 18:25:51) mirembrema. desha nje inform. per adresat dhe tel. e azileve ne tirane qofte private por edhe shteterore. do tju lutesha shume sepse nuk mund ti gjej dot as nepermjet internetit. mund te mi dergoni ne Email tim. shume te faleminderit
MALVINA (21/08/2013 17:56:48) pershendetje, mund te me ndihmoni me ndonje adrese ose nr telefoni te azileve ne tirane shteteror, ju faleminderit
Fala (07/12/2013 13:05:35) Pershendetje,

Ju lutem mund te me ndihmoni me ndonje adrese ose nr telefoni te azileve private per burra ne Tirane.

adresa: fa_la8@hotmail.com

Ju faleminderit
katerina cara (18/03/2014 13:02:49) Ju lutem mund te me ndihmoni me ndonje adrese ose nr telefoni te azileve private ose shteterore ne Tirane. adr email?
Renata Bushi (21/03/2014 16:00:00) Ju lutem shume kam nevoje te me jepni nje adrese ose 1 numer tel te 1 azili privat per te moshuar per qytetin e Tiranes .Faleminderit shume.
enearl (01/04/2014 11:25:11) kerkoj adrese imeli ose nr telefoni te nj qendre azili ne tirana.
Era (25/10/2014 21:03:36) Pershendetje, per te gjithe te interesuarit per azil per te moshuarit (privat) mund te kontaktojne nr 0686513729 ose email: vilaluleve@gmail.com. Ju mirepresim!
DUAJE MOSHEN (25/11/2014 12:32:31) PERSHENDETJE ,NESE JENI TE INTERESUAR PER AZIL NE TIRANE MUND TE KONTAKTONI NE KETO NUMRA TELEFONI CEL 0682097302 FIX 042371703! JU MIREPRESIM!
junaki (01/01/2015 13:52:51) Pershendetje, jam e interesuar per nje numer telefoni ose adrese per azil jashte rethit te Tianes. per shembull: Durres, Kavaje, Elbasan, Lushnje etj..sigurisht privat sepse azil Shtetror nuk ke Chance..Faleminderit
feride abazi (06/02/2016 18:33:35) pershendetje Jam e interesuar te njof praktiken dhe normat per te hapur nje shtepi familiare per te moshuar.
ku mundet ti gjej keto informazione?
Patrick (12/11/2016 23:57:18) Pershendetje !

Jam interesuar per numer telefoni - adresse ne Tirane , azil privat per te moshuarit burra . Mund te me kontaktoni si me poshte ju lutem :

tirona_06@hotmail.fr
Pjeter (13/11/2016 22:08:26) Disponoj, nje objekt ne Plazh Durres, me siperfaqe ndertimi 1300 m2, dhe siperfaqe trualli 1000 m2, 4 kt. ēdo dhome me tualet dhe ballkon, e kompletuar ne pozicion mjaft te mire afer plazhit Durres, ne distance 300 m2 nga bregdeti, e pershtatshme per Hotel, Azil pleqesh, Poliklinike, etj, E jap Me qira 1 Euro metri katror, ose shtije 500 Euro m2, ose ēdo investitori per bashkepunim ne shoqeri me kuota kapitali. Te interesuarit jane te lutur te me kontaktojne ne email, duke dhene adresen dhe nr.telefoni. Faleminderit.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime