E shtunë, 21.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shtėpi tė drurit pėr pushim dhe pėr banim

Publikuar: 08.03.2013 | 16:00
Lexuar: 8122 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Bekim (16/01/2015 16:51:28) Ju lutem mund te me tregoni cmimin e nje shtepie si ne foto.
Ju faleminderit shume

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime