E diel, 22.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ujėsjellėsi ndan banorėt e Sopishtes dhe Patishka Rekės

Publikuar: 01.12.2009 | 19:23
Lexuar: 3533 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
nezir (25/09/2010 02:38:49) nuk e dina ne qfar shtet jetojm ne shtet komunisht apo demokrati kjo qe po bojn nuk aste shtet demokratik po komunisht kur lipe kryetari i komunes votat na ja dham e staj na trathtoj do me na mar ujin patishka reka ska uj per veti e me i furnizu 14 fshatra tjer

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime