E premte, 30.09.2016
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Me sa duket të gjitha zëdhënëset e mazhorancës, përveç të tjerave, janë edhe shumë seksi. Më e fundit është zëdhënësja e ministrit të Transporteve, Sokol Olldashi. Bëhet fjalë për Arminda Qylafkun, e cila ka qenë
Zėdhėnėsja seksi e Olldashit, pushime nė Dubai (FOTO)Me sa duket të gjitha zëdhënëset e mazhorancës, përveç të tjerave, janë edhe shumë seksi. Më e fundit është zëdhënësja e ministrit të Transporteve, Sokol Olldashi. Bëhet fjalë për Arminda Qylafkun, e cila ka qenë për disa ditë pushimesh në Dubai. Dhe, ka qenë pikërisht Qylafku, e cila ka postuar disa foto nga pushimet e saj.
Arminda Qylafkun
Arminda Qylafkun

Publikuar: 09.03.2013 | 18:17
Lexuar: 2457 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime