E diel, 21.01.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Gur mbi gur, le tė shpresojmė qė nuk do tė bien

Publikuar: 10.03.2013 | 20:35
Lexuar: 1271 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
antigona (03/04/2014 23:32:00) Cudi e vertet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime