E martë, 24.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nė pėrvjetorin e 11 Marsit, fillimin e demonstratave dhe kryengritjes popullore tė vitit 1981

Publikuar: 11.03.2013 | 23:50
Lexuar: 2903 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime