E diel, 20.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Hekurudha nėpėr Komunėn e Sarajit paiset me sinjalizim tė ri

Publikuar: 04.12.2009 | 02:44
Lexuar: 2825 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Bekimi (13/12/2009 06:26:26) Skam koment po shihet qe kryetari i SARAJIT i eshte perkushtuar me shume seriozitet punes realizon premtimet e dhena urime suksese.....poshte Imer Selmanat dhe THaqat!!!!

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime