E shtunë, 21.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Tetova si ėshtė dhe si e duam

Publikuar: 19.03.2013 | 05:39
Lexuar: 3395 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
blero (19/03/2013 14:09:17) suksese Avni , ska si tetova jone , duhet ti hapin syte ato qe do na udheheqin
suli (19/03/2013 18:15:46) bravo Avni ty je per kryetar komune
Moza (19/03/2013 20:39:06) te punojm dhe ta mbajm paster tetoven
Shqipe (19/03/2013 21:31:20) Bravo Avni .. Ashtu esht ;)
ibadete (19/03/2013 22:08:30) ahhhh...kto jon shaum fjal te mira ama problemi eshte se askujt nuk i intereson se si jetojn popullata ne tetov cdo politikat premto shaum a e cellon interesin e vet mendoj vet veten ta pasurojn a nuk ka interesim se cdo dit e ma shaum shtohet papunsia dhe varferia.ta shtojm nje pyetje pse ndodhin vetvrasjet dhe lloj lloj krimesh se askush nuk interesohe per asken,ne spital te pyese se si e kije gjendjen ekonomike pastaj te maren ne dor.Tetova vend me di univerzitete a nuk ka asni kush per studenten,ka ma shaum kafica se sa njerez,jon cu ne kom krejt rinija me u largu nga tetova,se qyteti nuk siguron asgje per te rijt,gjith diten flejn e gjith naten rin ne internet,si do ket zhvillim per shtetin,vall ku do te shkojm ne ket gjendje,mos e teproj se ka edhe shume shume qera po nuk i ceki..ju uroj qe kush do qe te fitoj ne zgjedhe te mendoj pak se vall ku do te shkoj ne ket gjendje..
Drita (20/03/2013 01:48:18) Tetova jeton nga mergimtaret ,kur vijn ato ka gjalleri dhe mbushet qyteti.
Albin (21/03/2013 15:16:50) eh,me sadi bexhetin.ishalla do e doni me shume Tetoven,njesoj si shkretetir,kesaj i thone e lypet e gjetet!
drita (26/03/2013 13:47:17) Sepse e duam nje Tetove ndryshe me Teuta Arifin ne krye!
agron saliu (30/03/2013 18:31:29) Te lumte Avni,nuk di cka te shtoj gjitha i ke thene ne nje vend!

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime