E premte, 25.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Femrat vdesin per te reklamuar te pasmet e tyre, e vecanerisht kur ato i kane seksi..
Edhe ky trup terheq vemendje...(FOTO)Koheve te fundit trend eshte bere reklamimi i trupit dhe te pasmeve duke i ekspozuar ato ne mase te madhe, femrat te cilat kane trup te bukur nuk ngurojne qe te ekspozojne hiret e tyre femerore..Me poshte ju sjellim disa imazhe te nxehta


Sexy
Sexy

Publikuar: 19.03.2013 | 17:20
Lexuar: 7315 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime