E enjte, 19.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nexhat Mustafa, pishtar i arsimit dhe atdhetarizmit

Publikuar: 26.03.2013 | 22:41
Lexuar: 2222 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
xheladin shaqiri (22/04/2013 07:42:19) nexhat mustafa i vetmi autor qėn nxori nė dritė politikėn shfaruese dhe diskriminimin zyrtar(shtetror)tė politikės srbo-sllave tė pregaditur nga akademia srbe.
Serkay (11/05/2016 17:55:36) Je me i miri i botes ore nexhat ty dkt kujtojm ēdoher

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime