E hënë, 18.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Hamit Polisi: 'Letėr e hapur Ramush Haradinajt'

Publikuar: 03.04.2013 | 17:34
Lexuar: 2586 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Tetova Bdi (03/04/2013 17:48:03) shume shkrim i mire nga autori, vec asaj qe permendi ka edhe shume gjeja tjera po sja vlen!

ky me 7.4 do te ndeshkohet nga kombi, pastaj shpresojme te bergoset sa me shpejt per krimet e lartpermendur!

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime