E martë, 22.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Arifi: Mbėshtesim programet pėr punėsim tė tė rinjve

Publikuar: 19.04.2013 | 14:23
Lexuar: 1070 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime