E martë, 22.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Mė nė fund Shkolla e Mesme 'Mosha Pijade' me drejtor shqiptarė

Publikuar: 23.04.2013 | 14:50
Lexuar: 2292 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Qenan Ramani (23/04/2013 20:53:49) URIME I NDERUAR PROFI SHERIF DETYREN E RE.
Ismail Iljasi (24/04/2013 07:05:51) KEnaqesia eshte e tegjithe shqipetareve ,njekohesishte kenaqesia eshte edhe e malesise se Sharrit ne vecanti e Shipkovices legjendare qe mot e permot riti trama per ndricimin e kombit.Urime te perzemerta nga bregdeti Adriatik ...Italian
Drilon Tafili (24/04/2013 10:39:56) Urime I nderuar Dr.Sherif Abduramani inshalla me allahun para te jesh 20 vjet
zekirja akifi (24/04/2013 16:24:12) Urime i nderuari Drejtor SHERIF ABDURAMANIi shkolles se mesme Mosha pijada ne tetove.po duhet edhe emrin tja ndroni zotri drejtori ksaj shkolle.
gafari (24/04/2013 19:03:43) mirse te gjen mixhok kjo leter qeta shkruaj me plot gezim kur mora Lajmin e mir qe me gezoj pa mase shum per detyren qe more per syper si Drejtor ta udheqish urime e udhehiqe mir deri ne pension
qif (25/04/2013 21:27:14) URIME dhe suksese ne pune Z.SHERIF...

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime