E mërkurë, 18.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shihni se si duket sot ky ishull, ne te cilin legjenda e nentokes dhe narko tregetise pushonte dhe bente biznesin e tij.
Narko turizmi, si duket ishulli i Pablo Eskobar!? (FOTO)


Me qindra njerez te armatosur bejne roje ne kete ishull ndaj rivaleve te narko karteave dhe trupave qeveritare, ndersa i takonte vetem Pablo Eskobar.

Shihni se si duket sot ky ishull, ne te cilin legjenda e nentokes dhe narko tregetise pushonte dhe bente biznesin e tij.

Sot kur narkokartelet kolumbiane jane ne histori dhe Pablo Eskobar ka vdekur, ky ishull i takon shtetit.
Narko turizmi, si duket ishulli i Pablo Eskobar!? (FOTO)
Narko turizmi, si duket ishulli i Pablo Eskobar!? (FOTO)
Narko turizmi, si duket ishulli i Pablo Eskobar!? (FOTO)
Narko turizmi, si duket ishulli i Pablo Eskobar!? (FOTO)
Narko turizmi, si duket ishulli i Pablo Eskobar!? (FOTO)
Narko turizmi, si duket ishulli i Pablo Eskobar!? (FOTO)
Narko turizmi, si duket ishulli i Pablo Eskobar!? (FOTO)
Narko turizmi, si duket ishulli i Pablo Eskobar!? (FOTO)
Narko turizmi, si duket ishulli i Pablo Eskobar!? (FOTO)
Narko turizmi, si duket ishulli i Pablo Eskobar!? (FOTO)
Narko turizmi, si duket ishulli i Pablo Eskobar!? (FOTO)

Publikuar: 24.04.2013 | 11:24
Lexuar: 1733 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime