E diel, 20.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ndėrtim modern i njė shtėpie tė vjetėr

Publikuar: 25.04.2013 | 11:05
Lexuar: 4274 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Geri (07/05/2013 20:14:20) Arkitekt

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime