E hënë, 23.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kryetari i komunės sė Studeniēanit priti Ambasadorin e Shqipėrisė

Publikuar: 16.12.2009 | 10:57
Lexuar: 2878 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
emir (18/12/2009 01:16:48) ne komunen e studenicanit e ka cu perpara Z. Fati iseni edhe Z.Amet ismaili veq suksese ju jenii per ardhmerinn ju pershendes nga zemra
artdesign (22/12/2009 01:26:27) pershendetje>
suksese edhe ne ardhmen kjo eshte vetem nje fillim dhe shpresoj se nuk do mbaroj me kaq.Suksese

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime