E shtunë, 21.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Vazhdonė realizimi i projektit qė financohet me mjete nga KFW banka

Publikuar: 26.04.2013 | 14:45
Lexuar: 1018 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime