E martë, 17.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Promovohet kamioni pėr larjen e rrugėve me vlerė 82 mijė euro (FOTO)

Publikuar: 27.04.2013 | 14:15
Lexuar: 1987 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
adnan (27/04/2013 14:35:48) urime zotri kryjetar kjo eshte ni perparim shum i madh per qytetart e gostivarit .
Xhafa (28/04/2013 13:24:49) Urime kryetar ishalla si vjedhni 7 milon te tjera kesaj radhe se ju skeny fetyr ju politkanet jeni si K

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime