E diel, 22.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nė USHT u promovua revista shkencore ndėrkombėtare e Fakultetit Juridik ,,Justicia”

Publikuar: 29.04.2013 | 18:05
Lexuar: 1885 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
nexhbedin selmani (29/04/2013 18:31:19) prsh misafiret sukse dhe pun te mbarrr deshirojm familja selmani sloveni
Albulena Haxhiu (26/02/2014 15:42:06) Pershendetje i nderuar,jam Albulena Haxhiu,vi nga Republika e Kosovės,jam magjistre e shkencave juridike pranė Universitetit publik tė Prishtinės,jam e interesuar tė botoi njė punim shkencor nė revistėn shkencore Juridica,punimi ėshtė hartuar nė suaza tė konturave shkencore dhe mbi bazėn e fusnotave ,kėrkoi njė pėrgjigjje brenda mundėsive tė juja.

Gjithė tė mirat
Mr.sc.Albulena Haxhiu

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime