E premte, 19.01.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ndalohet shitja e librave, revistave dhe grumbullimi i hollave nga nxėnėsit dhe arsimtarėt

Publikuar: 01.05.2013 | 00:18
Lexuar: 858 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime