E enjte, 19.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rikja e BB rrėfen historinė e saj tė dashurisė: S’jam e sigurt nėse do mė presė

Publikuar: 04.05.2013 | 14:40
Lexuar: 1968 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime