E hënë, 16.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Albana Osmani: Njė rrėfim pėr vete dhe familjen qė jeton nė Londėr

Publikuar: 08.05.2013 | 20:59
Lexuar: 15594 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
sadija (22/09/2015 12:23:39) me pelqeu rrefimi i saj si nje femen e vetme ka arit suksesin e duhur dhe keshtu duhet te bejn te gjith femnat per te arritur qellimet e veta per te mos qen e varrur prej as kujt. te lumt per mendimin tim je e pa par te uroj fat dhe shendet .
Albi (11/11/2016 23:22:16) Albana te ftoj per nje kafe

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime