E martë, 17.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Greta ka shance te pakta per te qene deputete pasi emri i saj radhitet ne fund te listes.
Greta Koci kandidate per deputete ne Qarkun e Tiranes

Publikuar: 10.05.2013 | 20:01
Lexuar: 2574 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
ada (11/05/2013 13:19:04) Per Greten rendesia me e madhe eshte fitorja e PD. Per kete jam e sigurte.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime