E martë, 17.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kryetarja e komunes znj. Arifi ka inspektuar punimet ne kete rruge
Behet sanimi i rruges Vellezerit MiladinovSanimi i rrugeve neper qytetin e Tetoves vazhdon me nje intensitet akoma me te madh. Kryetarja Arifi se bashku me bashkepunetoret e saj kete rradhe kane inspektuar punimet qe behen ne rrugen Vellezerit Miladinov.

Behet sanimi i rruges Vellezerit Miladinov
Behet sanimi i rruges Vellezerit Miladinov
Behet sanimi i rruges Vellezerit Miladinov
Behet sanimi i rruges Vellezerit Miladinov
Behet sanimi i rruges Vellezerit Miladinov

Publikuar: 11.05.2013 | 19:32
Lexuar: 1148 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime