E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Anëtari i ‘Marigonës’, njëherësh kompozitori Ilir Tolaj nëpërmjet rrjetit social ‘Facebook’ ka bërë me dije se janë bashkuar për krijimin e radhës. “Diçka e re po vjen....!
‘Marigona’ incizojnë këngën e rikthimit


Ndonëse pak kohë për parë për Tribuna lideri i rok bendit ‘Marigona’ premtoi një rikthim në skenë, duket se rikthimi i djemve po ndodhë shumë më shpejtë se qe kishin menduar.

Anëtari i ‘Marigonës’, njëherësh kompozitori Ilir Tolaj nëpërmjet rrjetit social ‘Facebook’ ka bërë me dije se janë bashkuar për krijimin e radhës. “Diçka e re po vjen....!

Marigona në incizim”, ka shkruar Iliri, ndërsa ka publikuar edhe një foto nga studioja e tij në të cilën shihet ai bashkë me Vullnet Sefanë e Teoman Ukqa.

Publikuar: 14.05.2013 | 10:50
Lexuar: 1417 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime