E diel, 21.01.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kryetari Bejta organizon pritje pėr karateistin Berat Jakupi, i ndahet mirėnjohje dhe shpėrblim financiar

Publikuar: 15.05.2013 | 19:43
Lexuar: 1014 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime