E hënë, 18.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

50 diplomatėt mė tė shquar shqiptarė

Publikuar: 16.05.2013 | 12:46
Lexuar: 2014 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Tonuzi (24/05/2016 16:08:52) ...Keni harruar shume emra profesionistesh ne politiken nderkombetare dhe keni vene disa "politikan" qe jane emeruar ga politika. Shkrimi eshte shume i goditur. Reduktoni ndonje emer (te emruar) dhe vini ata qe nuk dilnin shume neper gazeta...pormbajten politiken shqiptare ne vite teper te veshtira !

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime