E shtunë, 21.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Arjan Ēani nė siklet, kjo ėshtė intervista mė e shkurtėr e tij (VIDEO)

Publikuar: 22.05.2013 | 09:39
Lexuar: 1586 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
I_bezdisur_nga_Ēani (25/05/2013 14:58:52) Ky injorant dhe tejet i paedukatė, kjo shk.rdh.tė mediatike nuk duhet lėnė tė flasė mė shumė se kaq. Gjeniale!

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime